Nasz personel

Poznaj nasz personel

Kadrę naszego żłobka tworzy zespół wykwalifikowanych, kreatywnych i odpowiedzialnych ludzi, kochających pracę z dziećmi, dla których priorytetem jest wszechstronny rozwój dzieci !!! 

Nad rozwojem maluszków czuwają pełne zaangażowania i doświadczenia Opiekunki dziecięce, które od wielu lat staraja się tworzyć miłą, domową atmosferę, dzięki której maluszki będą radosne i szczęśliwe.

Opiekę pielęgniarską w naszym żłobku pełni Ciocia Pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem, która nie tylko świetnie potrafi zadbać o opiekę sanitarno-higieniczną naszych podopiecznych, ale przede wszystkim ma wielkie serce dla wszystkich Maluszków.

Wszystkie Ciocie z wielką troską i oddaniem sprawują opiekę nad maluszkami. Zarówno opiekunki jak i personel obsługi cechuje wysoka kultura osobista, wrażliwość na potrzeby dzieci, a także okazywanie  radości choćby z najmniejszego sukcesu czy postępu maluszka.

Zespół pedagogiczny pracujący w naszym żłobku posiada wymagane wykształcenie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3. Jest to dla nas podstawowy warunek zatrudnienia, jednak nie jedyny, bowiem istotą pracy opiekuńczo – wychowawczej jest pasja, zaangażowanie oraz ciepły stosunek do dzieci.

Cały personel pracujący z Dziećmi w naszym żłobku posiada szkolenie z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej i certyfikat.

Nasze żłobki

Akademia Kolorowej Ciuchci Swarzędz

Os. Działyńskiego 39
62-020 Swarzędz

Tel.: 692 575 191
E-mail: biuro@akademiakolorowejciuchci.pl

Akademia Kolorowej Ciuchci Zalasewo

ul. Hebanowa 29
62-020 Zalasewo

Tel.: 692 575 191
E-mail: biuro@akademiakolorowejciuchci.pl